Головна Спрощенний режим Опис

Бази даних


Історична Волинь- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Статті з періодичних видань та збірок (2)Документи про Рівненщину (16)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Цецик, Я.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 73
Показані документи с 1 за 10
Сигли бібліотек за посиланням
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа :
Шифр видання : 63.3(0)/А-437
Назва : **NOT VALID RECORD 189224**Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : вип. наук. зб. присвяч. 450 -річчю Пересопницького Євангелія
Вихідні дані : Рівне: РДГУ, 2011
Кільк.характеристики :324 с
Серія: Наукові записки Рівненського державного гуманітарного університету ; вип. 22
Ціна : 30.00 р.
ББК : 63.3(0)
Предметні рубрики: Історія Рівненщини, 14 ст. до 1654 р.
Пам'ятки історії та культури
Географіч. рубрики: Пересопниця, село (Рівненський район Рівненська область)
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): пересопницьке євангеліє
Зміст : Пересопницький рукопис на шляху до Івана Мазепи/ М. Федоришин. Пересопницьке Євангеліє в контексті українського суспільно-політиичного життя/ Р. Самчук. Гончарні клейма на посуді литовсько-польської доби/ В. Чекурков. Культурно-освітні заходи навчальних закладів та їх роль у формуванні культурного середовища міських поселень Правобережної України (друга половина ХІХ- початок ХХ ст.)/ О. Прищепа. Роль підданства в колонізаційному русі німців та чехів на Волині пореформеного періоду/ О. Шмид. Господарська діяльність польських парламентарних організацій Волинського воєводства у 1921-1939 рр. (на прикладі Союзу Осадників)/ С. Синяк. Антирадянські настрої населення Волино-Житомирського регіону у релігійних виявах1930-х рр./ В. Бернацький. Використання преси у проведенні окупаційної вербувальної пропоганди серед населення Волині в роки Другої світової війни (на матеріалах газети "Deutsche-Zeitung")/ К. Амбрамчук. Обжинковий вінок на теренах Волині і Поділля: специфіка побутування та функціонувальне призначення ( на матеріалах польових досліджень 2007-2011 рр.)/ В. Конопка. Погоринські міста в епоху Київської Русі/ Б. Прищепа. Міжетнічні процеси у містах Волині XYI - XYIII століть/ О. Герасименко. Провідні передумови просвітницько-громадянської діяльності православних братств Волині (друга половина ХІХ - початок ХХ століття)/ І. Тимочко. Вибори до І та ІІ Державних Дум Російської імперії в Острозькому повіті Волинської губернії/ Я. Цецик. Функціонування єврейських медичних осередків у Рівному в міжвоєнний період (1921-1939 рр.)/ Н. Переходько. Реєстрація та ідентифікація євреїв Рівненщини як підготовчий етап у вирішенні "єврейського питання"/ Р. Михальчук. Мемуари як джерело для вивчення радянського партизанського руху на Рівненщині у 1941-1944 рр./ Д. Кравчук. Трансформаційні процеси у християнських конфесіях Волині під впливом релігійної політики нацистської влади/ І. Булига. Діяльність товариства "Жіноча служба України" на Волині у період Другої світової війни/ В. Доброчинська. Людські втрати м. Рівного у Великій Вітчизняній війні/ А. Мухарська. Репресивна політика совєтської влади на території Рівненщини другої половини 40-х початку 50-х рр. ХХ ст./ О. Павлюк. Вплив державної політики на конфесійний розвиток Рівненщини другої половини 40 - початку 60-х рр. ХХ ст./ Т. Ісічук. Рівненський обком КПУ в умовах національно-демократичного відродження наприкінці 80-х рр. ХХ ст./ В. Чура. Причини виникнення засухи в нароних уявленнях волинян (на матеріалах польових досліджень 2005-2008 рр.)/ П. Біляковський. Місто Рівне у документах Литовської метрики (за матеріалами 29-ї Книги записів)/ Д. Ващук. Шляхетський маєток на Волині останньої чверті XYI ст. у світлі фіскально-господарської документації/ В. Безпалько. Печатки пластових куренів на Волині у 1920-х рр./ А. Сова. Співпраця Малої академії наук України (Рівненська філія) із науковою бібліотекою РДГУ під час проведення Першої Всеукраїнської літньої школи мистецтвознавства/ С. Грипич.
Примірники :КР(1)
Вільні : КР(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа :
Шифр видання : 63.3(0)/А-437
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії . Вип. 15
Вихідні дані : Рівне: РДГУ, 2009
Кільк.характеристики :311 с
Серія: Наукові записки Рівненського державного гуманітарного університету
Ціна : 20.00 р.
ББК : 63.3(0)
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Рівненська область
Зміст : Берестецька битва 1651 року у вітчизняній історіографії ХYII - початку ХХ століття/ С. Прокопчук. Організаційні засади діяльності молодіжного гімнастичного товариства "Сокол"/ Н. Мельничук. Початкова освіта на Волині ів другій половині ХІХ - початку ХХ ст./ Б. Бойко. Чеська колонізаця Волині у 60-70-х ХІХ ст./ О. Шмид. Народні біблотеки Волині кінця ХІХ - початку ХХ століття/ І. Мілясевич. Основні напрями пам'яткоохоронної діяльності братств на Волині у другій половині ХІХ - на початку ХХ ст./ Г. Капустін. Суспільно-політична ситуація на Волині в контексті українських державотворчих процесів навесні 1917 року/ О. Дем'янюк. Українська шкільна справа на Волині у 1920 - 1939 роках: етнополітичні засади/ В. Пансюк. Політика воєводської адміністрації Г. Юзеського щодо Православної церкви на Волині/ Ю. Крамар. Образки повсякденності православних священників Волині 20-30-х рр. ХХ ст./ В. Борщевич. Види та форми комплектування фондів в етнографічному відділі Волинського науково-дослідного музею (1920 - поч. 1930-х рр.0/ Ф. Рябчикова. Рівненська українська гімназія (1923 1939)/ В. Доброчинська. Початок діяльності Українського національно-демократичного об'єднання на Волині (1925-1928 рр.)/ Я. Цецик. Формування державно-політичних структур на Волині у період радянізації 1939-1941 рр./ О. Ленартович. Жінки як об'єкт репресій НКВС на Волині (1939-1941 рр.)/ Т. М. Самсонюк. Організаційно-суспільні зміни в контексті встановлення окупаційного режиму на Рівненщині/ В. Писцьо. Політична ситуація в м. Рівному в початковий період німецької окупації (сер. 1941 - поч. 1942 рр.): сторінки діяльності УРДВ/ А. Жив'юк. Антифашистський рух волинських чехів/ С. Шульга. Ціннісні орієнтири православного духовенства Волині 40-х - 80-х рр. ХХ ст./ В. Борщевич. Облаштування українських переселенців з Польщі і Чехословаччини у післявоєнний період/ П. Савчук. Культурно-мистецькі процеси Рівненщини в умовах радянської дійсності: 50-60 роки ХХ століття/ Г. Борейко. Про історичне краєзнавство / Б. П. Савчук, П. О. Савчук. Волинська пластова молодь в суспільно-політичних процесах 20-30-х років ХХ століття/ О. Дем'янюк. Публіцистика Уласа Самчука 1941-1943 років як джерело вивчення проблем Другої світової війни/ Р. Давидюк. Степан Коваль ("Рубашенко") - командир загону УПА "Котловина" на Волині/ В. Ковальчук.
Примірники :КР(1)
Вільні : КР(1)
Знайти схожі

3.

Форма документа :
Шифр видання : 63.3(0)/А-437
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : наук. зап. Рівнен. держ. гуман. ун-ту : зб. наук. праць. Вип. 23
Вихідні дані : Рівне: РДГУ, 2012
Кільк.характеристики :690 с
Ціна : 50.00 р.
ББК : 63.3(0)
Предметні рубрики: Історіографія
Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Волинь
Зміст : Становище греко-уніатської церкви напередодні поділів Речі Посполитої/ Р. Шеретюк. Бібліотеки навчальних закладів у поширенні книжок в освітньо-культурному просторі повітових міст Правобережної України та їх книжковий репертуар (ХІХ-початок ХХ ст.)/ О. П. Прищепа. Повернення із забуття: життя і діяльність Надії Шульгиної-Іщук (1888-1979 рр.)/ В. Доброчинська. Соціальна та просвітницька діяльність протестантів-українців у середовищі слов'янських народів у 40 роках ХХ ст./ Л. І. Бородинська. Свято-Троїцький Межирицький та Свято-Успенський Гощанський чоловічі монастирі у контексті духовно-культурного розвитку Рівненщини/ О. В. Білявцева. Поляки на Волині: поміщицько-селянська колонізація ХІХ -початку ХХ ст./ О. Шмид. Роль монархічних політичних структур у посиленні напруги в сфері міжнаціональних відносин у Волинській губернії на початку ХХ століття/ Я. П. Цецик. Сектанський рух на Волині-Житомирщині у 1920-х рр.: сфери впливу і проблема ідентифікації/ В. Р. Бернацький. Еволюція національно-демократичного руху на Волині у 20-х рр. ХХ ст./ Р. П. Давидюк. Osadnictwo wojskowe i jednostki wojska polskiego na Wolyniu w latach 1920-1939/ А. А. Вавринюк. Порівняльна характеристика сектанського руху на Волині та Житомирщині у 1940-1970- х рр./ К. І. Якунін. Антисемитизм легальної пресиРівненщини (1941-1943 рр.): євреї у світовій історії/ Р. Михальчук. Остарбайтери як об'єкт репресій радянської влади/ В. Р. Данильчук. Протенстанські конфесії і державна влада на Волині (1944-1945 рр.)/ І. І. Булига. Загальні риси і тенденції розвитку протестантизму на Рівненщині (друга половина 40-50 років ХХ ст.)/ Т. Ісічук. Християнські конфесії на Рівненщині у 50-70 роках ХХ століття/ О. Ворон, О. Ворон. З історії волинського образотворення/ С. В. Виткалов. Основні результати археологічних досліджень волинських міст епохи Київської Русі у 1991-2010 рр./ Б. А. Прищепа. Волинське дворянське зібрання: історографічні проблеми/ Л. М. Казначеєва. Особливості німецької політики набору та примусової депортації робітників з території Волинської області (1941-1945 рр.)/ К. П. Абрамчук.
Примірники :КР(1)
Вільні : КР(1)
Знайти схожі

4.

Форма документа :
Шифр видання :
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : наук. зап. Вип. 10
Ціна : Б.ц.
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Волинь
Зміст : Монастирі як центри духовного життя: Мильчанський монастир Різдва Богородиці/ П. Савчук. Особливості діяльності місцевих органів Волинської губернії у 1917-1918 рр./ О. Дем'янюк. Пластове життя української молоді на Осрожчині в другій Речі Посполитій/ Ю. Візітів. Російська меншина на Волині: політико-правові реалії в історичній ретроспективі (1921-1939 рр.)/ О. Нагорнюк. Становлення корпусу охорони прикордоння на Волині: завдання та особливості служби на польсько-радянському кордоні (1921-1924 рр.)/ Л. Юрчук. Зміни у фінансово-торговелній сфері Рівненщини на початку Другої Світової війни/ В. Півоварчук. ОУН: діяльність на Волині в 30-х рр. ХХ ст./ Я. Цецик.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання :
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : наук. зап. РДГУ. Вип. 14
Вихідні дані : Рівне: Рівнен. держ. гуманітар. ун-т , 2008
Кільк.характеристики :332 с
Ціна : Б.ц.
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Зміст : Військово-політичні події на Волині та у Криму за часів Центральної Ради : порівняльний аналіз/ О. Дем'янюк. Склад та структура населення міст південно-східної Волині за інвентарями 1615. 1620 рр./ І. Рибачок. Православні священичі династії Волині у ХХ ст./ В. Борщевич. Німці на Волині у світлі аграрної колонізації губернії другої половини ХІХ - початку ХХ ст./ О. Шмид. Роль резервного батальйону КОП "Житин" у зміцненні безпеки Волинського прикордоння Другої Речі Посполитої/ Л. Юрчук. Емігранти УНР у громадсько-політичному житті Волині в умовах Другої Речі Посполитої/ Р. Давидюк. Діяльність контрольно-розвідувального пункту військової спецслужби Державного Центру УНР в екзилі у Рівному на Волині (20-30-і роки ХХ ст.)/ А. Жив'юк. Участь українських національних партій у парламентських виборах на Волині у 1928 - 1930 роках/ Я. Цецик. Професійне шкільництво Західної Волині (1921 - 1939)/ В. Доброчинська. Єврейські спортивні товариства на території Волинського воєводства у міжвоєнний період/ Р. Рембовський. Ровенський державний вчительський інститут: (1940-41 рр.): історіографічний аспект тапередумови діяльності / О. Прищепа. Роль релігійного чинника в теорії та практиці націоналістичного підпілля Волині періоду німцької окупації/ І. Булига. Ідеологічно-кадрова політика на Рівненщині після Другої світової війни/ Н. Вертелецька. Археологічні дослідження слов'яно-руських пам'яток у центральній частині Рівного/ Б. Прищепа. Поширення ідей євнгельських християн у православному і католицькому середовищі в умовах Другої Речі Посполитої/ Л. Бородинська. Праця А. Річинського "Сучасний стан церковно-релігійного життя української людності в Польщі" (1927 р.) як важливе джерело з історії Православної церкви в міжвоєнний період/ О. Альошина. Зародження п'ятидесятницького руху в Західній Україні/ Є. Н. Лбедюк.
Примірники :(1)
Вільні : (1)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання :
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : зб. наук. праць. Вип. 19
Вихідні дані : Рівне: РДГУ, 2010
Кільк.характеристики :308 с
Серія: : (Наукові записки Рівненського державного гуманітарного університету)
Ціна : Б.ц.
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Волинь
Зміст : Юрій Шумовський: віхи життя та діяльності (1908-2004)/ В. А. Доброчинська. Нові археологічні дослідження літописних міст Волині/ Б. А. Прищепа. Розвиток торгівлі у міських поселеннях Волинської губернії в добу формування ринкових відносин (друга половина ХІХ - початок ХХ ст.)/ О. П. Прищепа. Символіка польського сокольства Волині: походження і традиції (1921-1939 рр.)/ Н. М. Мельничук. Організаційне становлення ОУН на Волині у міжвоєнний період 1921-1939 рр./ О. Ю. Ленартович. Роль українського національно-демократичного об'єднання у суспільно-політичному житті Волині у 1931 - першій половині 1935 рр./ Я. П. Цецик. Театр як складова політичного маніпулювання комуністичної номенклатури: рівненський випадок/ А. А. Жив'юк. Історія розвитку меліоративних робіт на Волині в умовах "застою": проблеми і спроби їх вирішення/ В. М. Семещук. Національно-культурні товариства як фактор оптимізації духовнго життя сучасної Рівненщини/ С. В. Виткалов.
Примірники :(1)
Вільні : (1)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 63.3/А434
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : наук. зап. Вип. № 4
Вихідні дані : Рівне: РДГУ, 2005
Ціна : Б.ц.
ББК : 63.3
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Волинь
Зміст : Архівні матеріали про історико-краєзнавчу діяльність музейних закладів Волині другої половини ХІХ - початку ХХ століття / О. І. Кушпетюк. Створення і становлення УВО-ОУН у м. Рівне і в Рівненському повіті/ Я. Цецик. Пластовий скаутмайстер української молоді на Рівненщині/ Ю. Візітів, С. Ф. Семенюк. Зовнішній чинник антипольського повстанського руху на Волині (1921-1925 рр.)/ М. М. Гон.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 63.3/А434
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : наук. зап. Вип. № 8
Вихідні дані : Рівне: РДГУ, 2006
Ціна : Б.ц.
ББК : 63.3
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Волинь
Зміст : Археологічні дослідження багатої садиби на посаді княжої Пересопниці/ Б. Прищепа. Талярні монети в скарбах Рівненського краєзнавчого музею та Острозького історико-культурного заповідника/ Т. Войтюк. Законодавче регулювання життєдіяльності єврейського населення Волинської губернії (перша половина ХІХ ст.)/ М. Бармак. Рух опору фашистській окупації на Рівненщині/ В. Милусь. Політична діяльність УНДО та УСРП на Волині в 1930 р./ Я. Цецик.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

9.

Форма документа :
Шифр видання : 63.3/А434
Назва : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : наук. зап. Вип. №5
Ціна : Б.ц.
ББК : 63.3
Предметні рубрики: Історія-- Джерелознавство
Географіч. рубрики: Волинь
Зміст : Міське господарство Волині другої половини ХІХ - початку ХХ ст.: водопостачання та нові види зв'язку/ О. Прищепа. Естафета патріотичної слави. До питання вшанування організацією українських націоналістів подвигів козаків та борців за щастя народне у ХХ столітті/ О. Г. Бухало. Секретні співробітники у боротьбі польської проти "Пласту" на Волині/ Ю. М. Візітів. До питання історії діяльності організації Здолбунівської УСРП у 1925 -1939 рр./ Я. П. Цецик. Суд над активістами-членами ОУН у Рівному (22-25 травня 1939)/ Г. В. Бухало. Періодизація розвитку історичного краєзнавства на Волині ( Постановка проблеми)/ Л. В. Баженов.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання :
Автор(и) : Буравський О. , Цецик Я.
Назва : Чеська та німецька аграрна колонізація Волині ХІХ - початок ХХ ст.
Місце публікування : Емінак [Текст]: наук. щоквартальник. № 1 (17). (січ.-берез.)/ Наук.-дослід. центр "Лукомор'є" Ін-ту археології НАН України. - Київ; Миколаїв: Б.в., 2017. - Т. 4. - С. 22-26 (Шифр -242634)
Предметні рубрики: Демографія-- Національні меншини --Волинь, 19-поч. 20 ст.
Сільське господарство-- Історія --Волинь, 19-поч. 20 ст.
Географіч. рубрики: Волинь
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): національні меншини, 19-поч. 20 ст.--чехи, 19-поч. 20 ст.--німці, 19-поч. 20 ст.
Анотація: Визначено роль чеських і німецьких колоністів у культуванні технічних культур, прослідковано динаміку цих процесів; з'ясовано причини посилення тиску з боку російського імперського уряду на німецьких аграрних колоністів
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60