Главная Упрощенный режим Описание

Базы данных


Історична Волинь- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>S=Історія Рівненщини -- Берестецька битва -- Збірники, 1651 р.<.>)
Общее количество найденных документов : 3
Показаны документы с 1 по 3
Сигли бібліотек за посиланням
1.

Вид документа :
Шифр издания : 63.3(4Укр-4Рів)46/Б-485
Заглавие : Берестецькій битві-340 років : тези ІІ республік. наук.-теорет.конф., 15 червня 1991 р.
Выходные данные : Рівне: Ред.-вид. відділ упр. по пресі, 1991
Колич.характеристики :93 с
Цена : 2.00 р.
ББК : 63.3(4Укр-4Рів)46
Предметные рубрики: Історія Рівненщини-- Берестецька битва-- Збірники, 1651 р.
Географич. рубрики: Пляшева, село (Радивилівський район Рівненська область)
Содержание : За що велася Берестецька битва?/ С. А. Макарчук. Хронологія боїв під Берестечком/ С. З. Заремба. Біля початків вітчизняної історіографії Берестецької битви/ В. Г. Сарбей. Визвольна війна українського народу в літописах/ О. М. Тітова. Визвольна війна 1648-1654 на Волині в українській радянській історіографії/ В. М. Гром. До питання про дослідження місць битв у національно-визвольній війні 1648-1654 рр./ Л. І. Віногродська. Культурні традиції Волині як фактор генези українського козацтва/ Я. О. Поліщук. Битва під Берестечком і "Козацькі могили" на сторінках "Літопису Волині"/ В. Рожко. Відображення битви під Берестечком в українській драматургії ХІХ століття/ П. О. Лобас. Фольклор Волині у висвітленні М. І. Костомаровим Берестецької битви/ С. І. Шевчук. Богдан Хмельницький як полководець і державний діяч в оцінці І. Крип'якевича/ В. І. Маключенко. Народна творчість про Нечая і Берестецьку битву: історизм, фолькльорні мотиви/ О. Ф. Ошуркевич. Відображення Берестецької битви у творах сучасних українських поетів/ І. Г. Пащук, В. Й. Сидорук. Битва під Берестечком на сторінках зарубіжної української преси/ В. В. Юричко. П'єр Шевальє про Берестецьку битву/ В. І. Цибульський. Українське козацтво в літературному доробку Проспера Меріме/ Я. І. Кравець. Одяг і озброєння українського козака середини XYII ст./ І. К. Свєшніков. Найвищий козацький зверхник і його титул/ В. П. Марочкін. Чи були запорожці лицарями?/ Л. Л. Залізняк; Л. ЗалізнякЛ. Деякі питання соціально-економічного розвитку м. Берестечка і прилеглих територій після визвольної війни 1648-1654 рр./ В. І. Тхор, В. Й. Сидорук. Козацькі традиційні плачі та їх продовження у фольклорі Другої світової війни/ Т. М. Нікольченко. Архівні та музейні документи про "Козацькі могили" як джерело з історії революційної боротьби (1921 - 1939 рр.)/ В. В. Верьовкін. Доба козаччина - в експонатах Острозького історико-культурного заповідника/ О. В. Гладуненко. Відвідання Лесею Українкою і Оленою Пчілкою поля Берестецької битви/ О. Відвідання Лесею Українкою і Оленою Пчілкою поля Берестецької битви Рисак. Динаміка набігів орд кримських і османських феодалів на українські землі в другій половині XY-XYI ст./ О. К. Мазур. Філософія історії Берестецької битви / П. О. Савчук. Музичні інструменти запорзького війська/ С. Л. Марцинковський, С. С. Димченко. До історії побутування пісні "Ой чого ти почорніло, зеленеє поле?"/ М. П. Фенглер.
Экземпляры :КР(1)
Свободны : КР(1)
Найти похожие

2.

Вид документа :
Шифр издания : 63.3(4Укр-4Рів)46/Б-485
Заглавие : Берестецька битва в історії України : тези ІV республік. наук.-теорет. конф., 19 червня 1993 р.
Выходные данные : Острів, 1993
Колич.характеристики :90 с
Цена : 3.00 р.
ББК : 63.3(4Укр-4Рів)46
Предметные рубрики: Історія Рівненщини-- Берестецька битва-- Збірники, 1651 р.
Географич. рубрики: Острів, село (Радивилівський район Рівненська область)
Содержание : Берестецька битва - важливий етап на шляху відновлення української державності/ П. С. Костюк, Т. Г. Марискевич. Волинь і запорізьке козацтво/ О. С. Булига. Ідейні помічники Богдана Хмельницького/ І. К. Свєшніков. Берестецька битва в літописі Самовидця/ П. П. Гогой. Берестецька битва в дослідженнях Івана Каманіна/ В. І. Цибульський. Збройні сили України в роки національ-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького/ Г. Ф. Марискевич, Т. Г. Марискевич. Військова організація козаків під Берестечком/ І. О. Плясковський. Духовенство в історії "Козацьких могил"/ М. Ю. Костриця, С. І. Жилюк. Богдан Хмельницький як полководець у "Истории военного исскуства" Є. А. Разіна/ П. О. Савчук. Берестечко і визвольна боротьба на Чернігівщині у 1651 році/ П. В. Пиріг. Кримсько-польські відносини та їх вплив на хід Берестецької кампанії (березень-червень 1651 р.)/ В. С. Степанков. Тринітарський монастир в Берестечку / П. А. Ричков. Науковці. діячі культури та краєзнавці - справі відродження історичного пам'ятника "Поле Берестецької битви"/ І. Г. Пащук. Документальні джерела Держархіву Волинської області про масові народні походи до "Козацьких могил" у 30-х роках/ В. Є. Рожко. Іван Богун в оцінці українських та зарубіжних авторів/ Г. В. Бухало. Зарубіжні дослідники про причини поразки під Берестечком / В. М. Гром. Щоденник А. С. Радзивила як джерело до історії Берестецької битви / Ю. А. Мицик. До питання російсько-українських відносин у середині XYII ст./ В. В. Маключенко, В. Й. Сидорук. М. І. Костомаров про пам'ятки поля Берестецької битви/ В. О. Ленченко. Пам'ятки про Берестецьку битву у творчих зацікавленнях Олени Пчілки/ О. Ф. Ошуркевич. Холмщина і Підляшшя у державотворчій концепції Б. Хмельницького/ В. І. Сидорук. Відображення національно-визвольної війни і Берестецької битви в українській драматургії та прозі кінця ХІХ - початку ХХ століття/ П. О. Лобас. Битва під Берестечком: оцінки і уроки/ В. Д. Гайбонюк. Отруйні стріли у вольную волю/ Новак О. Ф. . Перші вісті в пресі про "Козацькі могили"/ Г. С. Дем'янчук. Два типи українського національного характеру в контексті історії / Я. О. Поліщук. Козацькі традиції у діяльності українських громадських організацій/ С. В. Бабич. Архітектура ансамблю "Козацьких могил"/ Т. І. Бажанова. До питання козацької медицини/ Я. Й. Підцерковна. Увічнення пам'яті Берестецької битви: традиційне тенденційне/ С. І. Шевчук.
Экземпляры :КР(1)
Свободны : КР(1)
Найти похожие

3.

Вид документа :
Шифр издания : 63.3(4Укр-Рiв)/Б485
Заглавие : Берестецька битва в історії України : Науковий збірник матеріалів восьмої всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції, присвяченої 350-річчю битви під Берестечком, 16-17 червня 2001 року
Выходные данные : Рiвне: Лiста, 2001
Колич.характеристики :104 c
Коллективы : Рiвненське обл.краєзнавче т-во
ISSN: 966-7313-29-8
Цена : 5.00, р.
ББК : 63.3(4Укр-Рiв)
Предметные рубрики: Історія Рівненщини-- Берестецька битва-- Збірники, 1651 р.
Географич. рубрики: Пляшева, село (Радивилівський район Рівненська область)
Содержание : Берестецька битва та її наслідки у висвітленні Михайла Грушевського/ В. Романцов. Хмельницький і Рівненщина/ І. Шишко. Іван Виговський і події під Берестечком/ П. Ходань. Адам Кисіль і визвольна війна українського народу/ П. Рудецький. Лиття гармат в Україні у XY-XYII століттях/ Р. Михайлова. Народ зради не прощає/ В. Янош. Іван Богун і визвольна війна/ Л. Сердунич. Кропивненський полковник Філон Джеджалій - учасник Берестецької битви/ І. Жирко. Дослідження історії Хмельниччини і Берестецької битви М. Костомаровим під час його перебування на Волині/ П. Кралюк. Тарас Шевченко і Берестецька битва/ М. Пшеничний. До історіїбМихайлівської церкви з села Острова/ П. Савчук. Дума козацька про битву під Берестечком/ О. Ошуркевич. Засвідчує архівний документ/ Ч. Хитрий. Поповнення експонатами музею "Козацькі могили"/ Г. Бухало. Дослідження сучасних науковців і краєзнавців з історії Берестецької битви та публікації про пошанування козацької звитяги/ І. Пащук . Історія заповідника "Поле Берестецької битви" у статтях Павла Лотоцького/ В. Ящук. Битва під Берестечком і музей-заповідник очима художників/ Б. Столярчук. Обидва родом із Хотина/ Г. Міхневич. Деякі особливості мови поетичного роману Ліни Костенко "Берестечко"/ М. Нікольченко. "Козацькі могили" у книгах і листах Ігоря Свєшнікова/ І. Пащук. Дослідниця історії козацтва/ В. Гром.
Экземпляры :кр(1)
Свободны : кр(1)
Найти похожие