Тринадцять - число сумоїстів [Текст] / В. Титечко // Сарненські новини : Регіональне видання. - 2020. - № 42/22 жовт./. - С. 11

Рубрики: Спорт--Сумо--САРНИ, МІСТО (РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ)

Сарни, місто (Рівненська область)
    Вінниця, місто

фывфывфыв:
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ -- ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ -- ДЮСШ
Аннотация: У Вінниці пройшов чемпіонат України з японської боротьби сумо, де у складі збірної Рівненської області були й представники КЗ "Сарненська ДЮСШ"
Доп.точки доступа:
7.03

Экземпляры всего: 1
КРАЄЗН. ВІД. (1)
Свободны: КРАЄЗН. ВІД. (1)

Два "золота" і "бронзу" завоювали важкоатлети [Текст] // Нове життя : Здолбунівська громадсько-політична газета. - 2020. - № 41/9 жовт./. - С. 8

Рубрики: Спорт--Важка атлетика--Здолбунів, місто (Рівненська область)

Здолбунів, місто (Рівненська область)
    Закарпатська область

фывфывфыв:
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ -- ДЮСШ -- ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Аннотация: Вихованці Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи у складі збірної команди Рівненської області здобули переможні місця на чемпіонаті України з важкої атлетики, що відбувся в Закарпатській області
7.03

Кригер, В.
    Рівненські рукоборці привезли медалі з Кубка України [Текст] / В. Кригер // Життя і слово : Острозька районна газета. - 2020. - № 103/104/24 груд./. - С. 3

Рубрики: Спорт--Армспорт

Оженин, село (Острозький район Рівненська область)
    Рівненська область

фывфывфыв:
КУБОК УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ -- ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ -- РУКОБОРЕЦЬ
Аннотация: Про Кубок України з армспорту, що відбувся на Закарпатті, серед переможців якого в особистій першості спортсмен з села Оженин на Острожчині Олег Жох
Жох, О. \о нем\
7.03

Млинівчани допомогли вибороти золото [Текст] // Вісті Рівненщини : Газета обласної Ради. - 2021. - № 7/19 лют./. - С. 16

Рубрики: Спорт лижний

Млинів, селище (Рівненська область)

Яворів, село (Косівський район Івано-Франківська область)

фывфывфыв:
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ -- ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Аннотация: На Чемпіонаті України з лижних гонок в Яворові Львівської області команда Рівненської області здобула почесне перше місце
7.03

Змагалися сильні духом [Текст] // Вільне слово : Громадсько-політична газета. - 2022. - № 46/17 листоп./. - С. 12

Рубрики: Спорт--Волейбол

Рівне, місто
    Сараєво, місто (Боснія і Герцоговина)

фывфывфыв:
ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ВОЛЕЙБОЛУ -- ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ -- СПОРТСМЕНИ З УРАЖЕННЯМИ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ -- НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНИ -- СПОРТСМЕН -- ІНВАСПОРТ -- СПОРТСМЕНИ З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ -- ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Аннотация: Про Чемпіонат світу з волейболу сидячи серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату в місті Сараєво (Боснія і Герцоговина), де 8 місце посіла національна збірна України, у складі якої виступив Андрій Сікальський з Рівного, ставши першим в історії спортсменом Рівненщини, що взяв участь в міжнародних змаганнях з волейболу сидячи та про Чемпіонат України з волейболу серед осіб з порушеннями слуху на Закарпатті, де команда Рівненщини зайняла четверте місце.