Головна Спрощенний режим Опис

Бази даних


Статті з періодичних видань та збірок іноземними мовами- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (407)Статті з періодичних видань та збірок (917)Документи про Рівненщину (1685)Книги іноземними мовами (5)Бібліотека творів авторів Рівненщини (3)Рівненщина: Минуле і сьогодення (136)Історична Волинь (202)Газета “Червоний прапор” (1488)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=організація<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 86
Показані документи с 1 за 10
Сигли бібліотек за посиланням
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 74.261.7Англ/В44
Назва : Використання західного досвіду у шкільній освіті України. : 1997-2001
Вихідні дані : Київ: Абрис, 2002
Кільк.характеристики :181 С
Ціна : 15 грн.
ББК : 74.261.7Англ
Предметні рубрики: мова англійська-- методика викладання
Зміст : Про самоврядування та його місце у громадянській освіті./ А. Ковтонюк. На шляху від громадянського виховання і освіти до новоєвропейського громадянського суспільства/ В. Поздняков, А. Ковтонюк. Освіта для демократії./ Є. Медреш. Громадянська освіта та педагогіка толерантності./ Т. Оратовський, В. Шторлін. Початковій ланці-окремий суспільствознавчий курс/ Л Руденко. Практичні шляхи та перспективи розвитку громадянської освіти в школі/ В Горячев. Інформаційно-методичні матеріали з питань інтеграції елементів громадянської освіти в навчально-виховний процес закладів освіти/ В Горячов. Програма інтегрованого курсу "Основи громадянської освіти для учнів 10-12 класів"/ В Горячов. Досвід навчання з громадянської освіти/ Т Лаворик. Громадянська освіта через активні форми і методи навчання на уроках правознавства/ н Довга. Проблеми та перспективи розвитку української школи/ Л Цуркан. З досвіду впровадження громадсько державного управління школою/ О Прокопишин. На шляху реформ та інновацій/ Н.В Ананьєва. Організація життєдіяльності ліцею,інновації в управлінні та самоврядуванні/ О Шиян. Через вивчення мов і культур-до культури миру,злагоди,співпраці/ І Пукас. Організація позакласної роботи,як складової навчально-виховного процесу,спрямованого на особистісний розвиток учня в контексті"полілогу культур"/ О Франчук. Від спільної мови-до міцної дружби та творчого співробітництва/ З Сагайдак. Групи співробітництва. Опис досвіду/ І. Якушев. Спільне навчання/ С. Куриш. Громадянська освіта на уроках гуманітарного напрямку/ С. Куриш. Елементи громадянської освіти на уроках англійської мови/ Л Денисюк. Навчання англійської мови і соціального партнерства засобами рольової гри/ Л Павлюк. Виховуємо свідомого громадянина на уроках англійської мови/ Л Клименко. Робота над темою "Human Rights" на заняттях з англійської мови/ І Свердлова. "Навчаючи граматики англійської мови, виховую особистість/ Л Безрука. Громадянознавство на уроках англійської мови: навчання через взаємодію/ І Самойлюкевич, Л Забелло. Розвиток критичного мислення на матеріалі громадянської освіти/ Г Шевчук. Впровадження курсу "Practical Englih" на уроках іноземної мови/ Ж Шатрова. Деякі аспекти методики викладання громадянської освіти в школах США/ Є Навроцька. Як виникають та впливають на життя людей стереотипи?/ о Пометун. Становлення громадянської освіти в Україні. Погляд на проблему/ К Попадюк. Спогади про участь у програмі/ Е Зінуров. Американські студії: відкриваємо Америку/ Е Зіннуров. США: вчора і сьогодні/ Н Голубкова, Т Герман. Індивідуальність у всьому/ Є Навроцька. Розробка уроку: президентські вибори/ Н Нечаєва. Спасибі тобі Америко!/ О Матвієць.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 74.261.7Англ/В44
Автор(и) : Шиян О.
Назва : Організація життєдіяльності ліцею, інновації в управлінні та самоврядуванні
Місце публікування : Використання західного досвіду у шкільній освіті України.: 1997-2001. - Київ: Абрис, 2002. - С. 58-60 (Шифр 74.261.7Англ)
ББК : 74.261.7Англ
Предметні рубрики: Освіта-- Інновації-- Методика
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): адміністрування
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 74.261.7Англ/В44
Автор(и) : Франчук О.
Назва : Організація позакласної роботи, як складової навчально-виховного процесу,спрямованого на особистісний розвиток учня в контексті "полілогу культур"
Місце публікування : Використання західного досвіду у шкільній освіті України.: 1997-2001. - Київ: Абрис, 2002. - С. 63-71 (Шифр 74.261.7Англ)
ББК : 74.261.7Англ
Предметні рубрики: Освіта-- Методична робота
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): навчання особистісне--робота позакласна
Знайти схожі

4.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 81/С481
Назва : Слов’янський вісник. В.5. : Збірник наукових праць
Вихідні дані : Рівне: РІСКСУ, 2004
Кільк.характеристики :297 с
Ціна : 15 грн.
ББК : 81
Зміст : Кількісний та якісний склад термінів-лексем у загальновійськовій термінології французької мови/ О.А. Алексєєва. Чеські іменні композити-маскулінізми: ономасіологічна парадигма "жадібний, скупий"/ А.М. Архангельська. Теоретико-методологічні основи французького постструктуралізму/ О.А. Бабелюк. Позиція означувального слова у складнопідрядному реченні сучасної польської мови/ О.С. Баранівська. Текст у дискурсно-орієнтованих дослідженнях/ І. Бехта. Метафора как средство эксплуатации этологем вербальной агрессии/ І.Ф. Бублик. Країнознавчий підхід до навчання іноземних мов студентів немовних спеціальностей у вищих навчальних закладах/ І.А. Воробйова. Особливості концептуалізації міфологічної картини світу в номінативній структурі англійської колоративної композити/ О.В. Деменчук. Функціонування мовного знака/ Р.І. Дудок. Семантичні шляхи формування національно-культурної семантики фразеологічних одиниць з колористичним компонентом при первинному фразотворчому процесі (на матеріалі німецької мови)/ О.А Зубач. Відбиття етноконцептів "доля" та "смерть" у фразеологізмах німецької та української мов/ Р.О. Каракевич. Особливості номінації в англомовній термінології оподаткування/ О.В. Константінова. Взаємодія вербальних та невербальних елементів в англомовній банерній рекламі/ Т.В. Крутько. Motivation is Crucial for Successful Learning/ О. Мельник. Лексико-семантичні шляхи первинного фразотвору компаративних фразеологічних одиниць німецької мови/ К.І. Мізін. Чеські прогностики з компонентом-назвою тварини (історико-етимологічний аналіз)/ Т.А. Опанасюк. Словообразование в современном французском языке посредством префиксов латинского происхождения/ Д.І. Панченко. Фреймова організація концепта "шлях" у системі лінгвокультурем англійської та української мов/ О.С. Пальчевська. Особливості семантичної структури лексеми на позначення концепту "чистий" в англійській і українській мовах/ С.С. Потапчук. Національно-культурні особливості весільної семантики українських фразеологізмів у зіставно-типологічному висвітленні/ Л.Й. Пулатова. Запозичена лексика: інформативна сутність та прагматичне навантаження/ О. Романюк-Філь. Про якості предиката як констатуючого елемента пропозиції (на матеріалі укрїнської та польської мов)/ К.Ф. Савранчук. Українські лексичні елементи в польській міфологічній лексиці/ Н.М. Совтис. Психолінгвістичний аспект утворення омонімів (на матеріалі латинських іменників)/ К.М. Третьякова. Лінгвокогнітивні особливості картини світу сучасного американського суспільства/ А.О. Худолій. Семантико-етимологічні характеристики власних назв в англійській біблійній терміносистемі/ Г.О. Шамшура. Когнитивные стили, тактики и стратегии как характеристика индивидуальной концептуальной системы языковой харазматической личности/ А.В. Гайдаэнко.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 81/С481
Автор(и) : Пальчевська О.
Назва : Фреймова організація концепта "шлях" у системі лінгвокультурем англійської та української мов
Місце публікування : Слов’янський вісник. В.5.: Збірник наукових праць. - Рівне: РІСКСУ, 2004. - С. 175-183 (Шифр 81/С481-459465)
ББК : 81
Предметні рубрики: Мовознавство
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мова англійська--семантика--лінгвістика
Знайти схожі

6.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 74.261.7/О- 59
Назва : Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти. : Збірник наукових праць. Вип.42
Вихідні дані : Рівне, 2009
Кільк.характеристики :186с
Ціна : Б.ц.
ББК : 74.261.7
Зміст : Професіоналізм вчителя як важливий фактор при навчанні іноземної мови у дошкільному навчальному закладі/ О. Бабік. Використання компютерних технологій у процесі навчання іноземної мови в загальноосвітній школі/ О. Ботвінко; Л. Гронь. Вимоги до іншомовних текстів для розвитку вмінь розповіді на початковому ступені навчання на мовних факультетах вищих навчальних закладів./ Л. Гронь; Н.М Коломієць; О.В. Коржаневська; І.Я. Салюк. Прийоми Блейна Рея в методі природовідповідності Джеймса Ашера/ Н. Коломієць. Організація самостійної роботи учнів - важливий фактор інтенсифікації навчльного процесу./ О. Коржаневська. Особистісно-орієнтований підхід у детермінації розвитку іншомовного мовлення школярів/ І. Салюк. Використання ресурсів і послуг мережі інтернет у викладанні іноземних мов/ І. Кропивко. Використання методів педагогічного стимулювання на початковому етапі навчання іноземної мови у вищому навчальному закладі та новітні технології/ Т. Цаль. Теоретичні основи викладання чеської мови для студентів-філологів у вищому навчальному закладі/ О. Чорнолоз. Рефлексивні механізми навчання підлітків англомовної комунікації/ А. Якимчук. Проблеми застосування сучасних технологій в процесі засвоєння лексики на початковому етапі викладання іноземної мови/ А. Волошун. Зорова наочність як засіб семантизації іншомовної лексики/ І. Зінчук; Л.В. Мороз; Л. Мороз; Г. Ніколайчук. Специфіка роботи над термінами на заняттях з іноземної мови у вищому навчальному закладі/ Л. Мороз. Основні питання принципів і критеріїв відбору та засвоєння лексичного мінімуму студентами немовних спеціальностей вищих навчальних закладів/ Мороз Л. ; Мороз Л. ; Мороз Л. ; Л. Мороз; Г. Ніколайчук. Особливості діалогу в процесі формування комунікативних умінь дитини дошкільного віку/ Г. Ніколайчук. Використання автентичної газетної хроніки на уроках німецької мови/ Л. Середюк. Теоретичні аспекти вивчення творчості поетів-імажистів у вищих навчальних закладах/ І. Турко. Особливості формування іншомовної компетенції студентів-філологів у вищому закладі/ О Кочубей. Інноваційні методи навчання іноземних мов у вищій школі в контексті гуманістичної парадигми освіти/ О Мазурок. Інтерпретація закономірностей засвоєння іншомовних слів студентами немовних спеціальностей вищих навчальних закладів/ Мороз Л ; Мороз Л ; Л Мороз. Розвиток інтелектуальних здібностей обдарованих школярів на основі проектної іншомовної діяльності/ І Перішко. Рання іншомовна освіта в європейських педагогічних традиціях/ М Тадєєва. Роль перекладу у міжкультурній комунікації і педагогічній соціалізації/ Р Гончарук. Психолого-педагогічні можливості навчального перекладу і умови їхньої реалізації/ А Дуброва.
Перейти к внешнему ресурсу library.rshu.edu.ua/loading_PDF/onov.v5.pdf
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 74.261.7/О- 59
Автор(и) : Коржаневська О.
Назва : Організація самостійної роботи учнів - важливий фактор інтенсифікації навчльного процесу.
Місце публікування : Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти. : Збірник наукових праць. В.42. - Рівне, 2009. - С. 19-23 (Шифр 74.261.7/О- 59-071466)
ББК : 74.261.7
Предметні рубрики: Мова іноземна
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): методика навчання--робота самостійна--мотивація
Знайти схожі

8.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 74.261.7Англ/С-773
Автор(и) : Стародуб Т.
Назва : Перші кроки в англійській.
Вихідні дані : Киiв: Шкільний світ, 2011
Кільк.характеристики :104 с
Ціна : Б.ц.
ББК : 74.261.7Англ
Зміст : Програма навчання молодших дошкільників англійської мови. ; Методичні рекомендації. Організація навчального процесу заняття. ; Знайомство (Hello). ; Частини тіла (My Body). ; Сім’я (Family). ; Одяг (Clothes). ; Кольоровий світ (Colours Around Me). ; Кому належить? (Possessive Case). ; Ми рахуємо (We Count). ; Іграшки (My Toys). ; Тварини (Animals). ; Квартира (Flat).
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 74.261.7Англ/С-773
Назва : Методичні рекомендації. Організація навчального процесу заняття.
Місце публікування : Стародуб Т. Перші кроки в англійській./ Т. Стародуб; Т. Стародуб . - Киiв: Шкільний світ, 2011. - С. 16-24 (Шифр 74.261.7Англ/С-773-023057)
ББК : 74.261.7Англ
Предметні рубрики: Мова англійська-- Методика викладання-- Початкова школа
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): гра
Знайти схожі

10.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 81.2(3)-9/Т29
Назва : Тези доповідей XI наукової конференції ’’Каразінські читання:Людина. Мова. Комунікація’’
Вихідні дані : Харків: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. , 2012
Кільк.характеристики :326 с
Ціна : Б.ц.
ББК : 81.2(3)-9
Зміст : Характер перекладацьких трансформацій у передачі поетичної своєрідності американської поезії українською мовою./ М. Адаменко. Legal analysis: legal brief./ G. Androsyuk. Щодо семантичного статусу англійських імплікативних дієслів на зразок ’’try’’./ Ю. Apтеменко. Роль самооценки в формировании профессионально коммуникативной и социокультурной компетенции студентов-экономистов в процессе изучения английского языка./ Е. Архипова. Інноваційні технології викладання іноземної мови в немовних вузах (робота з текстами професійної тематики)./ Архипова Є. ; Архипова Є. . Metaplan als eine moderationsmethode im deutschunterricht./ М. Атанасова. Кінесичні засоби в англомовному авторитарному дискурсі./ Т. Бабарикіна. Лінгвальні особливості створення композиційно-мовленнєвої форми "опис" у творах саги "Сутінки" Стефані Муйєр./ М. Бабенко. Вербальные реакции адресата на неискренние речевые акты в немецкоязычном дискурсе./ Е. Бабич. Комунікативний підхід у контексті сучасних і традийійних методик вивчення іноземної мови./ І. Байбакова. Іноземна мова за професійним спрямуванням мотиваційні аспекти./ Л. Балоцька. Специфіка негативної оцінки у критичних зауваженнях англомовного наукового дискурсу./ О. Балацька. Гендер як фактор впливу на невербальну поведінку авторитарних комунікатів./ Г. Барташова. Интелектуальная коммуникация при переводе философских текстов в Украине./ Н. Бевз. Виды когерентности поэтического текста./ Л. Безуглая. Концепт свобода в тополексике межнационального социума./ А. Белогуб. Особливості формування ключових концептів карибської англомовної картини світу./ Л. Беспала. "Вертиголов та інші політичні тварини. Антологія німецької літератури 90-х років ХХ ст."/ О. Бєлозьорова. Принципи фоносемантики як окремого мовознавчого напрямку./ О. Білаш. Особливості відтворення в перекладеному тексті омонімів як засобу мовної гри./ Л. Богуславська. Особливості перекладу англомовної наукової літератури./ Л. Бойко. Загальні характеристики PR-дискурсу./ Ю. Бойко. Типи індикаторів імплікатів у поетичному дискурсі./ М. Булгакова. Синтагматика первинних фонологічних одиниць у кінакемній теорії./ Н. Бурка. Засоби вираження образності в текстах німецькомовних фольклорних бувальщин./ К. Бучіна. Имя концепта внешность в английской языковой картине мира./ Т. Валюкевич. Историческое развитие концепта этики: грех в англоязычном дискурсе./ О. Ваховська. Сучасні посібники в світлі зіставного вивчення мов./ М. Весна. Проблеми перекладу рекламних текстів./ І. Волощук. Дискурсивные характеристики внутренней речи./ И. Воробьева. Мовна антологія як когнітивний механізм утворення лексичного нонсенсу./ К. Вороніна. Вияви вербальної агресії в заголовках англомовних газет та її вплив на адресата./ О. Галіка. Роль преподавателя в формировании переводческих навыков и умений./ Т. Ганичева. Использование метода анализа конкретных ситуаций "Case Study" в профессионально-ориентированном обучении иностранному языку студентов технических специальностей./ А. Глотова. Структурные типы тавтологических высказываний./ Н. Говоруха. Феномен третьей культуры в иноязычном образовании: презумпция стереотипа./ В. Гончарова. Верифікативні питальні речення./ І. Грабовська. Скандинавський вплив на становлення герундія в англійській мові./ В. Григоренко. Категорія імпліцитності у стилістичних засобах вираження./ О. Гриняк. Методы и приемы проблемного обучения иностранному языку./ Л. Грудогло. Стратегії емотивного впливу в комічному дискурсі мовної особистості дитини./ Г. Гусєва. "Немовні" факультети: нові завдання навчання і вивчення іноземних мов./ П. Гусєва. Имплицитная оценка в речевых актах немецкоязычного диалогического дискурса./ Т. Давыдова. Силабіка інформаційного повідомлення англомовних засобів масової комунікації./ Д. Дегтярьов. Синтаксическая деривация с позиций лингвосинергетики./ Т. Домброван. Організація групової взаємодії у педагогічному процесі./ Р. Дорогих. Вербальні та невербальні маркери комунікативної невдачі./ О. Дубцова. Культорологічний підхід до активізації читацької діяльності студентів-філологів./ О. Дудоладова. Концептуализация в политических речах Барака Обамы./ А. Еременко. Стратегія маніпуляції дискурсу фінансового прогнозу./ О. Ємельянова. Особливості використання тропеїчних прийомів перекладу художніх творів./ О. Ємець. Трудности обучения монологической речи студентов технических вузов./ Д. Жосан. Понятийные, образные и ценностные особенности лингвокультурного концепта chess/шахматы в английском языке. / С. Завгородний. Индикаторы лексико-структурных пресуппозиций./ Т. Займак. Проблеми формування понятійно-категорійного апарату дискурсної текстолінгвістики./ Н. Захарова. Writing for special purposes./ Н. Зинченко. Концепт рождество в американской лингвокультуре./ И. Змиева. Developing phonetic competence./ О. Зоз. Organisatorische fahigkeiten - der bestandteil des erfolgs der zukunftigen berufstatigkeit eines ingenieurs./ M. Subkowa. Работа с темой "этика в деловом общении" по английскому языку со студентами-экономистами./ А. Иванига. Засоби вираження ексламаторності у британському художньому дискурсі./ Л. Ікалюк. Аналітичні маркери порівняння у британському художньому дискурсі./ Л. Ікалюк. Автентичність аудіотекстів як критерій відбору навчального матеріалу для навчання майбутніх учителів аудіювання англомовних лекцій./ Н. Істоміна. Ситуації митного дискурсу./ Ю. Каллен. "Тарас Бульба" в українських шатах: проблеми відбору варіантів тексту для перекладу і вибору стратегій перекладу./ О. Кальниченко. Концепт-сценарий тайна в классическом детективе./ А. Калюжная. Каузальность и композитная деривация в немецком языке./ В. Каравашкин. Моделі адресанта та адресата мовленнєвого жанру "повідомлення про стихійні лиха" на україномовних та англомовних інтернет-сайтах./ Р. Карамишева. Лексичні засоби виразності в німецькомовних науково-лінгвістичних текстах./ Н. Карпусенко. Категорія комунікативної ситуації-онтологічне підгрунтя та міждисциплінарна рецепція./ А. Каустов. Jugendsprachforschung in deuttschland./ O. Kysilyova. Некоторые психологические особенности педагогического сотрудничества при обучении иностранному языку./ Л. Кистол. Процес формування лексичної компетенції при вивченні іноземної мови в технічному вузі./ М. Кімакович. Вербалізація концепту war в англійській мові./ Р. Коваленко. Гендерне питання у соціокультурному підході до перекладу у XVIII-XIX ст./ М. Козлова. Imagicand diagrammatic icons: applications in proto-language./ T. Kozlova. До питання про формування умінь прфесійного спілкування іноземною мовою у майбутніх менеджерів./ K. Колесник. Образно-ценностная составляющая концепта семья./ Є. Кононенко. Структура й семантика фразеологізмів: синхронічний та діахронічний аспекти./ О. Кононова. Мовленнєва поведінка чоловіків і жінок у мультисторонній інтеракції: структурний аспект./ М. Консевич. Вміння дидактичного мовлення вчителя англійської мови на різних ступенях навчання./ Ю. Коробова. Роль алгоритмів у навчанні студентів ІV курсу укладнення соціокультурних коментарів як засобів адаптації автентичних англомовних текстів./ Г. Котлярова. Полікультурна дискурсивна особистість у ситуації мовного нерозуміння./ М. Котов. Общие характеристики модальных глаголов в китайском языке./ И. Кошелева. Об особенностях реализации метакоммуникативного речевого акта контактива./ С. Криворучко. Синтаксические структуры несобственно-прямой речи./ А. Кропивка. Моделі комунікативної ситуації./ Н. Кузенна. Обучение академическому реферированию студентов старших курсов языковых вузов./ В. Кузьмина. Еволюція понять "свідомість" та ''мислення"./ О. Кушнэрова. Міжкультурний підхід під час навчання іноземних мов на західноукраїнських землях (1918-1939)./ Б. Лабінська. Професійний сленг поліцейських Німеччини./ Т. Лєбєдєва. Імідж сил охорони правопорядку: стратегії вербалізації (на матеріалі англомовного та україномовного мас-медіа дискурсу)./ І. Лисичкіна. Прагматика логіко-аргументативної взаємодії комунікантів в контексті англомовних ділових переговорів./ О. Лисичкіна. Слоган як компонент рекламного дискурсу./ А. Малишенко. Проективные умения в профессиограме учителя английского языка. / И. Моисейкина. Using Graphic Organizers to Increase efl Learners’ Reading Comprehension./ O. Molchanskaya. Developing EFL Students’ Summarizing Skills./ I. Mysak. Вираження логічної необхідності у сам./ Ю. Невська. Відбір та організація текстового матеріалу для формування навичок передачі імплікатур означеності в усному перекладі з аркуша./ А. Ольховська. Етнонім як складова фразеологізму та ептоніму./ Н. Оніщенко. Системность в организации содержания обучения иностранному языку./ О. Осяшина. Лингвистические ресурсы оформления персонального политического сайта./ Л. Павлова. Імпліцитне вираження адресної референції у сучасному німецькомовному дискурсі./ І. Панченко. Німецькомовна притча як дискурс./ Л. Піхтовнікова. Плеоназми в англомовному дискурсі./ Ю. Присяжнюк. Goals and Techniques for Teaching speaking./ V. Potolya. Переклад текстів як форма домашньої роботи студентів немовних ВНЗ./ Т. Рижа. Емотивні іменники давньоверхньонімецького періоду: словотвірний аспект./ Н. Романова. Іллокутивні особливості імпліцитних мовленнєвих актів, реалізованих дискримінацими висловленнями в сучасній німецькомовній пресі./ І. Романченко. Інтерактивність англомовного академічного спілкування./ Л. Рябих. Aspects of Role Behaviour./ V. Serdiuk. Поняття та статус національних різновидів німецької мови Німеччини, Австрії, та Швейцарії./ Т. Сольська. О десемантизации слов с широким значением в речи./ Л. Тверитнева. Стилистико-коннотативный потенциал грамматических окказионализмов в современном английском языке./ Т. Тимошенкова. Лінгвокогнітивні засади семантичної деривації неологізмів./ О. Тупахіна. Типы комических высказываний немецкоязычного диалогического дискурса./ А. Ткаченко. Формування методичних умінь учителя іноземної мови з оцінювання рівня навчальних досягнень учнів./ О. Українська. Методичні аспекти використання тренінгів під час викладання англійської мови у ВНЗ./ Л. Хорунжа. Purposeful Reading in Teaching a Foreign Language./ E. Elorya. Аудіокнига як допоміжний засіб навчання читанню./ К. Шарова. Stehende nominoverbale komplexe (sNVK) im phraseologishen paradigma./ O. Scharonova. Особливості утворення неологізмів в англійській мові та їх переклад українською./ С. Шульга. Креативные видиотехнологии на занятиях по иностранному языку./ И. Яценко. Номінативна організація сурядно-підрядного поліному сучасної німецької мови./ П. Яценко.
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60