Головна Спрощенний режим Опис

Бази даних


Статті з періодичних видань та збірок іноземними мовами- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Книги (1)Статті з періодичних видань та збірок (2)Документи про Рівненщину (114)Рівненщина: Минуле і сьогодення (21)Історична Волинь (2)Газета “Червоний прапор” (4)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Антонюк, М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
Сигли бібліотек за посиланням
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 81/С481
Назва : Слов’янський вісник. В.6. : Збірник наукових праць
Вихідні дані : Рівне, 2006
Кільк.характеристики :319 с
Ціна : 8.00 грн
ББК : 81
Зміст : Давньоанглійська метафора як засіб вербалізації теологічних понять (на прикладі пам’яток англо-саксонської мови)/ М.О. Антонюк. Аспекти дискурсного аналізу художнього твору/ І.А. Бехта. Лингвострановедческий аспект преподавания русского языка как иностранного в Украине/ Л.А. Гривачевская. Емоційно-оцінна лексика з експресивним забарвленням у друкованих медіатекстах/ І.Є. Грусевич. Концептуальна схема персонажного дискурсу у постмодерністському творі/ О.Ю. Гураль. Особливості конотації антропонімів на позначення прізвиська людини в англійській та українській мовах/ І.Ф. Заваринська. Концепт родини в українській та польській фразеології/ К.М. Іваночко. Лінгвістична та лінгвальна асиметрія статусу німецької мови у німецькомовних країнах/ Н.І Ількевич. Асоціативно-вербальні зв’язки в українських та англійських прислів’ях / З.Г Коцюба. Етимологія польських та українських нумізматичних фразеологізмів/ Г.В Крайчинська. Алюзія як засіб концептуальної репрезентації знань в англомовному та україномовному публіцистичному тексті/ О.О Лавриненко. Этнокультурный образ розы у восточных славян и поляков/ М Малоха. Кореляція перцептивних і мовних універсалій (на матерыалі компаративних фразеологізмів німецької та української мов)/ К.І Мізін. Вербальні та невербальні засоби конструювання віртуального образу учасника форумної комунікації/ Є.Ю Нікіфорова. Фразеологічні одиниці на позначення стану сп’яніння в історико-етимологічному висвітленні (на матеріалі німецької мови)/ В.Л Поліщук. Семантико-когнітивні особливості компоненту морально чистий образної складової концепту чистий в українській і англійській мовах/ С.С. Потапчук. Лінгводидактичні засади координації теоркурсів граматики сучасної словацької мови/ Л.М Таборовець. Рух у просторі і часі: традиції, тенденції, перспективи (на матеріалі концептуальних репрезентацій прямого руху в українській, російській та англійській мовах)/ С.І Терехова. Словотвірні особливості лексичних та фразеологічних новотворів суспільно-політичної сфери у мові американських публіцистичних текстів/ А.О Худолій. Концепт "процвітання" у британській мовній картині світу/ І.А Чернишенко. Europaismen in der modernen ukrainischen presse / D Babusyte. Единицы характеризации внутренних качеств лиц как воспроизведение этно- и социокультурных ценностей/ Aneta Banaszek-Szapowalowa. Асимметрия семантики зла и добра: черт / dlabel, ангел / aniol в русско-польском языковом сопоставлении/ P Czerwinski. Кот (кош) = волк и царевна- кудесница в метаязыковой системе текстов фольклорной сказки/ Nadel- Czerwinska Margarita. Межъязыковые омонимы в лексикографическом описании/ Rflamarz, Gabriela Smyczek- Jadro Maria Rflamarz. Fleksja werbalna w gwarze ukrainskiej kalnikowa/ T Kolodynka.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 81/С481
Автор(и) : Антонюк М.
Назва : Давньоанглійська метафора як засіб вербалізації теологічних понять (на прикладі пам’яток англо-саксонської мови)
Місце публікування : Слов’янський вісник. В.6.: Збірник наукових праць. - Рівне, 2006. - С. 3-7 (Шифр 81/С481-407149)
ББК : 81
Предметні рубрики: Мова англійська-- Лексикологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): історія
Знайти схожі